UNREAL S s.r.o.

Průmyslová automatizace

O společnosti

UNREAL S s.r.o. dnes
V současné době se společnost Unreal S soustředí na poskytování komplexních služeb v oblasti průmyslové automatizace - na vývoj a dodávky jednoúčelových strojů a zařízení výrobcům automobilových dílů.

V provozovně nedaleko centra Rakovníka se nachází veškeré zázemí společnosti, tj. pracoviště CNC obrábění, pracoviště manuálního obrábění, výroba elektro a montovna mechanických částí, sklad a konstrukční a administrativní kanceláře.

Provoz je zajištěn 20 zaměstnanci. Složení zaměstnanců umožňuje vývojové práce, výrobu zařízení, instalace u zákazníků a servis zařízení včetně SW zásahů.

Historie

2009

V roce 2009 došlo k transformaci společnosti. Od společnosti UNREAL S s.r.o. se oddělil velkoobchod EDA ELEKTRO, který začal fungovat pod nově založenou společností KDI s.r.o.

2006

V roce 2006 byla společnost rozšířena o kovovýrobu - nástrojárnu za účelem lépe a rychleji reagovat na požadavky zákazníků.

2004

Počátkem roku 2004 bylo zaměření společnosti rozšířeno o dodávky průmyslových elektroinstalací a stěhování výrobních technologií.

V polovině roku 2004 byl zřízen velkoobchod s elektroinstalačním materiálem EDA ELEKTRO.

2001

Společnost UNREAL S s.r.o. byla založena v roce 2001 se zaměřením na servis zdrojů nepřerušitelného napájení a výrobu a servis jednoúčelových strojů pro automobilový průmysl.

admin Copyright © 2012 UNREAL S s.r.o. Všechna práva vyhrazena.